(Zepelin)
(Sportclub)
(Zepelin)

Turnaj TOP 8 - 21.5.2017

Vo finále turnaja TOP 8 vyhral Branislav Blaško (Šakali) nad Martinom Červeňanom (Zepelin) 4:3. Tretie miesto obsadil Róbert Žilka (Sportclub), ktorý v zápase o 3.miesto porazil Františka Vranku (Zepelin) a 3:2.

Výsledky turnaja č. 8 - APR 2O17

Turnaj 8 - 30.4.2017 - 19 hráčov

Vo finále posledného turnaja vyhral Róbert Žilka (Sportclub) nad Mariánom Kvasničkom (Šikmé VT-16 Šípky) 4:1. Tretie miesta obsadili Jaroslav Konečný (Žilina) a Jakub Sedlák (Zepelin).

Výsledky turnaja č. 8 - APR 2O17                        Konečné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 8 - APR 2O17

Turnaj 7 - 26.3.2017 - 24 hráčov

Vo finále siedmeho turnaja vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Karolom Kubáňom (Šakali) 4:0. Tretie miesta obsadili Branislav Blaško (Šakali) a Dalibor Mičko (Indians).

Výsledky turnaja č. 7 - MAR 2O17                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 7 - MAR 2O17

Turnaj 6 - 26.2.2017 - 27 hráčov

Vo finále šiesteho turnaja vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Františkom Vrankom (Zepelin) 4:0. Tretie miesta obsadili Karol Kubáň (Šakali) a Dalibor Mičko (Indians).

Výsledky turnaja č. 6 - FEB 2O17                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 6 - FEB 2O17

Turnaj 5 - 29.1.2017 - 28 hráčov

Piaty turnaj ovládol Jozef Kvasnička (Šikmé VT-16 Šípky), keď vo finále vyhral nad Róbertom Veselovským (Indians) 4:1. Tretie miesta obsadili Róbert Meliš (Šakali) a Branislav Blaško (Šakali).

Výsledky turnaja č. 5 - JAN 2O17                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 5 - JAN 2O17

Turnaj 4 - 18.12.2016 - 23 hráčov

Vo finále štvrtého turnaja vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Róbertom Žilkom (Sportclub) 4:1. Tretie miesta obsadili Jakub Sedlák (Zepelin) a Marián Kvasnička (Šikmé VT-16 Šípky).

Výsledky turnaja č. 4 - DEC 2O16                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 4 - DEC 2O16

Turnaj 3 - 27.11.2016 - 22 hráčov

V treťom turnaji vo finále vyhral Marián Kvasnička (Šikmé VT-16 Šípky) nad Karolom Kubáňom (Šakali) 4:2. Tretie miesta obsadili František Vranka (Zepelin) a Róbert Veselovský (Indians).

Výsledky turnaja č. 3 - NOV 2O16                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 3 - NOV 2O16

Turnaj 2 - 30.10.2016 - 24 hráčov

Druhý turnaj "ovládli" hráči tímu DLKŠ Šakali. Vo finále vyhral Branislav Blaško (Šakali) nad Karolom Kubáňom (Šakali) 4:2. Ako porazení zo semifinále obsadili spoločnú 3. priečku Ján Karas (Šakali) a Ľuboš Lutišan (Sportclub).

Výsledky turnaja č. 2 - OKT 2O16                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 2 - OKT 2O16

Turnaj 1 - 25.09.2016 - 20 hráčov

V prvom turnaji nového XII. ročníka vo finále vyhral Marcel Luhový (Púchov) nad Róbertom Veselovským (Indians) 4:2. Ako porazení zo semifinále obsadili spoločnú 3. priečku Bohuš Kvasnička (Šikmé VT-16 Šípky) a Martin Červeňan (Zepelin).

Výsledky turnaja č. 1 - SEP 2O16                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 1 - SEP 2O16