S T E E L   D A R T S   -   D U B N I C A   N A D   V Á H O M

DCA SS Cup 2016/17

Prehľad víťazov turnajov DCA Sportclub Steel Cup 2016/17

turnaj účastníci 1. miesto 2. miesto 3. miesto
SEP 2016 20 hráčov Marcel LUHOVÝ
(Púchov)
Róbert VESELOVSKÝ
(Indians)
Bohuš KVASNIČKA
(Šikmé VT-16 Šípky)
Martin ČERVEŇAN
(Zepelin)
OKT 2016 24 hráčov Branislav BLAŠKO
(Šakali)
Karol KUBÁŇ
(Šakali)
Ján KARAS
(Šakali)
Ľuboš LUTIŠAN
(Sportclub)
NOV 2016 22 hráčov Marián KVASNIČKA
(Šikmé VT-16 Šípky)
Karol KUBÁŇ
(Šakali)
František VRANKA
(Zepelin)
Róbert VESELOVSKÝ
(Indians)
DEC 2016 23 hráčov Martin ČERVEŇAN
(Zepelin)
Róbert ŽILKA
(Sportclub)
Jakub SEDLÁK
(Zepelin)
Marián KVASNIČKA
(Šikmé VT-16 Šípky)
JAN 2017 28 hráčov Jozef KVASNIČKA
(Šikmé VT-16 Šípky)
Róbert VESELOVSKÝ
(Indians)
Róbert MELIŠ
(Šakali)
Branislav BLAŠKO
(Šakali)
FEB 2017 27 hráčov Martin ČERVEŇAN
(Zepelin)
František VRANKA
(Zepelin)
Karol KUBÁŇ
(Šakali)
Dalibor MIČKO
(Indians)
MAR 2017 24 hráčov Martin ČERVEŇAN
(Zepelin)
Karol KUBÁŇ
(Šakali)
Branislav BLAŠKO
(Šakali)
Dalibor MIČKO
(Indians)
APR 2017 19 hráčov Róbert ŽILKA
(Sportclub)
Marián KVASNIČKA
(Šikmé VT-16 Šípky)
Jaroslav KONEČNÝ
(Žilina)
Jakub SEDLÁK
(Zepelin)
TOP 2017 8 hráčov Branislav BLAŠKO
(Šakali)
Martin ČERVEŇAN
(Zepelin)
Róbert ŽILKA
(Sportclub)
František VRANKA
(Zepelin)

Turnaj TOP 8 - 21.5.2017

Vo finále turnaja TOP 8 vyhral Branislav Blaško (Šakali) nad Martinom Červeňanom (Zepelin) 4:3. Tretie miesto obsadil Róbert Žilka (Sportclub), ktorý v zápase o 3.miesto porazil Františka Vranku (Zepelin) a 3:2.

Výsledky turnaja č. 8 - APR 2O17 

Turnaj 8 - 30.4.2017 - 19 hráčov

Vo finále posledného turnaja vyhral Róbert Žilka (Sportclub) nad Mariánom Kvasničkom (Šikmé VT-16 Šípky) 4:1. Tretie miesta obsadili Jaroslav Konečný (Žilina) a Jakub Sedlák (Zepelin).

Výsledky turnaja č. 8 - APR 2O17                        Konečné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 8 - APR 2O17

Turnaj 7 - 26.3.2017 - 24 hráčov

Vo finále siedmeho turnaja vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Karolom Kubáňom (Šakali) 4:0. Tretie miesta obsadili Branislav Blaško (Šakali) a Dalibor Mičko (Indians).

Výsledky turnaja č. 7 - MAR 2O17                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 7 - MAR 2O17

Turnaj 6 - 26.2.2017 - 27 hráčov

Vo finále šiesteho turnaja vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Františkom Vrankom (Zepelin) 4:0. Tretie miesta obsadili Karol Kubáň (Šakali) a Dalibor Mičko (Indians).

Výsledky turnaja č. 6 - FEB 2O17                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 6 - FEB 2O17

Turnaj 5 - 29.1.2017 - 28 hráčov

Piaty turnaj ovládol Jozef Kvasnička (Šikmé VT-16 Šípky), keď vo finále vyhral nad Róbertom Veselovským (Indians) 4:1. Tretie miesta obsadili Róbert Meliš (Šakali) a Branislav Blaško (Šakali).

Výsledky turnaja č. 5 - JAN 2O17                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 5 - JAN 2O17

Turnaj 4 - 18.12.2016 - 23 hráčov

Vo finále štvrtého turnaja vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Róbertom Žilkom (Sportclub) 4:1. Tretie miesta obsadili Jakub Sedlák (Zepelin) a Marián Kvasnička (Šikmé VT-16 Šípky).

Výsledky turnaja č. 4 - DEC 2O16                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 4 - DEC 2O16

Turnaj 3 - 27.11.2016 - 22 hráčov

V treťom turnaji vo finále vyhral Marián Kvasnička (Šikmé VT-16 Šípky) nad Karolom Kubáňom (Šakali) 4:2. Tretie miesta obsadili František Vranka (Zepelin) a Róbert Veselovský (Indians).

Výsledky turnaja č. 3 - NOV 2O16                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 3 - NOV 2O16

Turnaj 2 - 30.10.2016 - 24 hráčov

Druhý turnaj "ovládli" hráči tímu DLKŠ Šakali. Vo finále vyhral Branislav Blaško (Šakali) nad Karolom Kubáňom (Šakali) 4:2. Ako porazení zo semifinále obsadili spoločnú 3. priečku Ján Karas (Šakali) a Ľuboš Lutišan (Sportclub).

Výsledky turnaja č. 2 - OKT 2O16                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 2 - OKT 2O16

Turnaj 1 - 25.09.2016 - 20 hráčov

V prvom turnaji nového XII. ročníka vo finále vyhral Marcel Luhový (Púchov) nad Róbertom Veselovským (Indians) 4:2. Ako porazení zo semifinále obsadili spoločnú 3. priečku Bohuš Kvasnička (Šikmé VT-16 Šípky) a Martin Červeňan (Zepelin).

Výsledky turnaja č. 1 - SEP 2O16                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 1 - SEP 2O16


Pravidlá súťaže

Pravidlá DCA SS Cup 2016/17

TOPlist