S T E E L   D A R T S   -   D U B N I C A   N A D   V Á H O M

Letný DCA SSCup 2017

Prehľad víťazov turnajov Letného DCA Sportclub Steel Cupu 2017

turnaj účastníci 1. miesto 2. miesto 3. miesto
č. 1 - 28.5.2017 20 hráčov Róbert VESELOVSKÝ
(Indians)
Marián KVASNIČKA
(Šikmé VT-16 Šípky)
Erik UHER
(JT Valmont)
Jaroslav KONEČNÝ
(Žilina)
č. 2 - 4.6.2017 22 hráčov Róbert VESELOVSKÝ
(Indians)
Jaroslav KONEČNÝ
(Žilina)
Martin ČERVEŇAN
(Zepelin)
Jakub SEDLÁK
(Zepelin)
č. 3 - 18.6.2017 22 hráčov Martin ČERVEŇAN
(Zepelin)
Marek LABUDA
(Zepelin)
Róbert ŽILKA
(Sportclub)
Martin MIŠO
(Trenčín)
č. 4 - 2.7.2017 24 hráčov Jakub SEDLÁK
(Zepelin)
František VRANKA
(Zepelin)
Martin ČERVEŇAN
(Zepelin)
Róbert ŽILKA
(Sportclub)
č. 5 - 16.7.2017 20 hráčov Milan DUDÁŠ
(Pov.Bystrica)
Jakub SEDLÁK
(Zepelin)
Jaroslav KONEČNÝ
(Žilina)
Martin MIŠO
(Trenčín)
č. 6 - 30.7.2017 26 hráčov Milan DUDÁŠ
(Pov.Bystrica)
Martin ČERVEŇAN
(Zepelin)
Peter RARIK
(Pov.Bystrica)
Karol KUBÁŇ
(Šakali)
č. 7 - 13.8.2017 27 hráčov Jakub SEDLÁK
(Zepelin)
Jaroslav MRENICA
(Púchov)
Martin ČERVEŇAN
(Zepelin)
Marián KVASNIČKA
(Šikmé VT-16 Šípky)
č. 8 - 27.8.2017 21 hráčov Jaroslav MRENICA
(Púchov)
Jakub SEDLÁK
(Zepelin)
Róbert ŽILKA
(Sportclub)
Marek LABUDA
(Zepelin)
Play Off   Martin ČERVEŇAN
(Zepelin)
Róbert ŽILKA
(Sportclub)
Róbert VESELOVSKÝ
(Indians)
 

Play Off

Ihneď po poslednom ôsmom turnaji sa odohralo play off, kde boli nasadení prví ôsmi hráči podľa celkového poradia. Vo finále a hlavnú cenu tablet Lenovo IdeaTab A7 vyhral Martin Červeňan (Zepelin) výsledkom 7:2 nad Róbertom Žilkom (Sportclub) 7:2. Tretie miesto obsadil Róbert Veselovský (Indians) keď v boji o 3.miesto vyhral 5:0 nad Františkom Vrankom (Zepelin).

Výsledky Play Off

Turnaj 8 - 27.8.2017 - 21 hráčov

V poslednom turnaji sa opakovalo finále z turnaja 7 a tentoraz vyhral Jaroslav Mrenica (Púchov) nad Jakubom Sedlákom (Zepelin) 4:2. Tretie miesta obsadili Róbert Žilka (Sportclub) a Marek Labuda (Zepelin).

Výsledky turnaja č. 8                                                                                                        Konečné poradie po turnaji č.8

Turnaj 7 - 13.8.2017 - 27 hráčov

V siedmom (zatiaľ najpočetnejšom čo sa týka počtu hráčov 27) turnaji vyhral Jakub Sedlák (Zepelin) nad Jaroslavom Mrenicom (Púchov) 4:3. Tretie miesta obsadili Marián Kvasnička (Šikmé VT-16 Šípky) a Martin Červeňan (Zepelin).

Výsledky turnaja č. 7                                                                                                        Priebežné poradie po turnaji č.7

Turnaj 6 - 30.7.2017 - 26 hráčov

V šiestom turnaji vyhral Milan Dudáš (Pov.Bystrica) nad Martinom Červeňanom (Zepelin) 4:3. Tretie miesta obsadili Peter Rarik (Pov.Bystrica) a Karol Kubáň (Šakali).

Výsledky turnaja č. 6                                                                                                        Priebežné poradie po turnaji č.6

Turnaj 5 - 16.7.2017 - 20 hráčov

Vo piatom turnaji vyhral Milan Dudáš (Pov.Bystrica) nad Jakubom Sedlákom (Zepelin) 4:2. Tretie miesta obsadili Jaroslav Konečný (Žilina) a Martin Mišo (Trenčín).

Výsledky turnaja č. 5                                                                                                        Priebežné poradie po turnaji č.5

Turnaj 4 - 2.7.2017 - 24 hráčov

Vo štvrtom turnaji vyhral Jakub Sedlák (Zepelin) nad Františkom Vrankom (Zepelin) 4:2. Tretie miesta obsadili Martin Červeňan (Zepelin) a Róbert Žilka (Sportclub).

Výsledky turnaja č. 4                                                                                                        Priebežné poradie po turnaji č.4

Turnaj 3 - 18.6.2017 - 22 hráčov

V treťom turnaji sa po dlhšom čase podarilo prebojovať do úspešného finále Martinovi Červeňanovi (Zepelin) a aj vyhrať nad Marekom Labudom (Zepelin) s výsledkom 4:0. Tretie miesta obsadili Róbert Žilka (Sportclub) a Martin Mišo (Trenčín).

Výsledky turnaja č. 3                                                                                                        Priebežné poradie po turnaji č.3

Turnaj 2 - 4.6.2017 - 22 hráčov

V druhom turnaji po druhý krát vo finále vyhral Róbert Veselovský (Indians) tentoraz nad Jaroslavom Konečným (Žilina) s výsledkom 4:1. Tretie miesta obsadili Martin Červeňan (Zepelin) a Jakub Sedlák (Zepelin).

Výsledky turnaja č. 2                                                                                                        Priebežné poradie po turnaji č.2

Turnaj 1 - 28.5.2017 - 20 hráčov

V úvodnom turnaji druhého ročníka vo finále vyhral Róbert Veselovský (Indians) nad Mariánom Kvasničkom (Šikmé VT-16 Šípky) s výsledkom 4:1. Tretie miesta obsadili Erik Uher (JT Valmont) a Jaroslav Konečný (Žilina).

Výsledky turnaja č. 1                                                                                                        Priebežné poradie po turnaji č.1

TOPlist