Play Off   Martin ČERVEŇAN
(Zepelin)
(Sportclub)

Play Off - 27.8.2018 - 8 hráčov

Ihneď po ukončení ôsmeho turnaja sa odohralo play off, kde boli nasadení prví ôsmi hráči podľa celkového poradia do jednostranného KO pavúka. Vo finále a hlavnú cenu mobilný telefón vyhral Martin Červeňan (Zepelin) výsledkom 7:1 nad Róbertom Žilkom (Sportclub) 7:2. Tretie miesto obsadil Róbert Žilka (Sportclub) keď v boji o 3.miesto vyhral 5:1 nad Františkom Vrankom (Zepelin).

Výsledky Play Off

Turnaj 8 - 27.8.2018 - 33 hráčov

V poslednom ôsmom turnaji, v ktorom sa rozhodlo o postupujúcich do finálového turnaja vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Daliborom Mičkom (Indians) 4:0. Tretie miesta obsadili Róbert Žilka (Sportclub) a Marián Kvasnička (Global Extra).

Výsledky turnaja č. 8                                                                                            Konečné poradie po turnaji č.8

Turnaj 7 - 12.8.2018 - 27 hráčov

V siedmom turnaji opäť vyhral Martin Červeňan (Zepelin) tentoraz nad Mariánom Kvasničkom (Global Extra) 4:1. Tretie miesta obsadili Ľuboš Lutišan (Sportclub) a Erik Uher (JT Valmont).

Výsledky turnaja č. 7                                                                                            Priebežné poradie po turnaji č.7

Turnaj 6 - 29.7.2018 - 18 hráčov

V šiestom turnaji vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Františkom Vrankom (Zepelin) 4:3. Tretie miesta obsadili Marián Kvasnička (Global Extra) a Martin Mišo (Bažanti).

Turnaj 5 - 15.7.2018 - 18 hráčov

V piatom turnaji vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Ľubošom Lutišanom (Sportclub) 4:0. Tretie miesta obsadili Marián Kvasnička (Global Extra) a František Vranka (Zepelin).

Turnaj 4 - 1.7.2018 - 19 hráčov

Štvrtý turnaj ovládol Martin Červeňan (Zepelin) keď vo finále vyhral nad Jakubom Sedlákom (Zepelin) 4:0. Tretie miesta obsadili Róbert Žilka (Sportclub) a Marián Kvasnička (Global Extra).

Turnaj 3 - 17.6.2018 - 18 hráčov

V treťom turnaji vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Jozefom Kvasnička (Global Extra) vo finále 4:1. Tretie miesta obsadili Ľuboš Lutišan (Sportclub) a Róbert Žilka (Sportclub).

Turnaj 2 - 3.6.2018 - 18 hráčov

V druhom turnaji vo finále vyhral Marián Kvasnička (Global Extra) nad Ľubošom Lutišanom (Sportclub) s výsledkom 4:0. Tretie miesta obsadili Martin Červeňan (Zepelin) a Róbert Žilka (Sportclub).

Turnaj 1 - 27.5.2018 - 16 hráčov

V úvodnom turnaji už tretieho ročníka vo finále vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Mariánom Kvasničkom (Global Extra) s výsledkom 4:1. Tretie miesta obsadili Ľuboš Lutišan (Sportclub) a Róbert Žilka (Sportclub).